Image alt

ГІЛЬДІЯ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ

|

Кіногільдія – найбільша в Україні спільнота та база даних кіноспеціалістів. Нашим покликанням є сприяння розвитку українських фахівців та державної медіаіндустрії. Організацію створив у 2019 році Олександр Чернобровкін. Сьогодні Кіногільдія – унікальний кіновиробничий ресурс, аналогів якого не існує в Україні. Платформа має набір інструментів, що проводить дослідження медіаринку, збір та аналіз даних. Це допомагає не тільки виявити проблеми і перспективи розвитку окремого фахівця чи кіноіндустрії загалом, а й знайти найкращі шляхи для їх вирішення. Такими рішеннями є окремі проекти Кіногільдії. Не важливо, чи Ви молодий спеціаліст, чи представник всесвітньо відомого медіахолдингу – сайт Кіногільдії задовольнить будь-який Ваш запит.

Для фахівців, що надають послуги в медіаіндустрії, Кіногільдія - це

Забезпечення роботою

Кіногільдія проводить активну рекламну кампанію послуг українських медіаспеціалістів замовникам на агентських умовах, що допомагає навіть нещодавно зареєстрованим користувачам швидко знайти роботу. Для цього ми створюємо загальний каталог пропозицій спеціалістів з розгалуженням по вартості та типу контенту з прикладами (рілами), які розсилаємо та рекламуємо серед потенційних замовників медіаконтенту. Вам потрібно лише зареєструватися та заповнити анкету.

Розрахунок вартості послуги

Не знаєте свою ціну? А Кіногільдія знає! Наш інструмент допоможе розрахувати Вашу конкурентноспроможну вартість послуг. Базою для підрахунків є опитування тисячі спеціалістів та продюсерів на предмет фактично виплачених та отриманих гонорарів на українському медіаринку. Інформація оновлюється щорічно та допомагає оріентуватися з приводу цін на послуги з урахуванням персональних навичок спеціаліста.

Нетворкінг

Нетворкінг - найважливіший інструмент успіху у професії. Декілька нових знайомств на тиждень примножать можливості кожного. Наша платформа організує Вашу зустріч якнакраще та надасть гарантії безпеки. Крім того, можна не обмежуватися лише своїм професійним колом. Не менш цікаві знайомства і з професіоналами з інших сфер діяльності, адже колаборації, взаємні послуги та просто трохи більше розуміння про діяльність суміжних колег - також важливо.

Світова українська спільнота

Якщо Ви український кіноспеціаліст і подорожуєте світом, то приєднуйтеся до Світової української кіноспільноти та знаходьте проекти, інформацію, підтримку та просто можливість поспілкуватися рідною мовою з колегами в будь-якій точці світу.

Реалізація власних ідей

Перевага Кіногільдії у тому, що тут кожен може реалізувати свої ідеї та себе. Ви у будь-який час можете перетворитися з виконавця у замовника чи творця медіаконтенту і для цього не потрібно виходити за межі платформи.

Для замовників та виробників медіаконтенту, Кіногільдія - це

База даних медіаспеціалістів України

Найбільша в Україні база даних спеціалістів знімального майданчику та постпродакшн. Містить усі необхідні для пошуку фахівців параметри: середня вартість спеціаліста, рівні навичок, типи проектів, що цікавлять, досвід по категоріям проектів та безліч іншої інформації.

Середньостатичні ринкові рейти

Базою для підрахунків є опитування тисячі спеціалістів та продюсерів на предмет фактично виплачених та отриманих гонорарів на українському медіаринку. Інформація оновлюється щорічно та допомагає оріентуватися з приводу цін на послуги з рахуванням персональних навичок спеціаліста.

Проектний калькулятор

Автоматичний калькулятор, який дозволяє сформувати детальний та точний бюджет створенння медіапродукту, у тому числі препродакшн, продакшн і постпродакшн, за лічені хвилини. Калькуляція автоматично отримує рейти вартості кожної позиції із актуальної бази даних середніх рейтів медіаспеціалістів Інструмент після підрахунку видає результат у форматі інвойсу на український чи англійській мові, що готовий до відправки кліенту.

База даних CGI та VFX спеціалістів

База спеціалістів CGI та VFX з урахування їх навичок по кожній окремій спеціалізації, програмному забезпеченню, що використовує спеціаліст, персональному рейту тощо. Дозволяє швидко збирати команду на постпродакшн та значно розширює можливості будь-якої студії.

Фандрайзинг

База даних усіх відомих міжнародних програм, фондів та джерел фінансування медіапроектів на будь-якому етапі створення.

Кіногенератор

Інструмент для створення медіапродуктів, що дає можливість організації команди, знаходження фінансування, налагодження виробництва та дистрибуції.

Пошук студій

Маркетплейс пропозицій створення контенту чи сервісних послуг "під ключ" від українських студій.

Кіногільдія у цифрах

Ми не про папірці, а про ефективність та KPI, тож результат будь-якого проекту вимірюється у цифрах.

5163

Спеціалістів у базі

130

Середня кількість наймів за місяць

421

Проектів реалізовано за підтримки

Запитання та відповіді

Перша база даних створена у 2019 році. На той момент це був лише записник з контактами кількох десятків спеціалістів.

Це досвід навичок фахівця, визначаючий відповідальність, яку він готовий взяти на себе. Вказані рівні є суб'єтивними, але після прохождення кількох замовлень - фахівець може отримати зворотній зв'язок від кліента. Якщо фахівець співпадає своїй оцінці - він отримає статус "підтвердженого" спеціаліста. Якщо ж його реальний рівень нижче за вказаний, то статус "дилетант".

Коли необхідно швидко підібрати фахівця, можна відсортувати список потрібних спеціалізацій і вибрати той рівень, який потрібен для конкретного проекту, з урахуванням потреби і наявного бюджету.

Ні. Об'єктивною на 100% системи оцінювання рівня навичок не існує. Проте, завдяки рекомендаціям і досвіду роботи, система дає вельми близькі до реальності дані, які будуть усе ближче до об'єктивності у міру використання БД. Кінцеве ж рішення завжди залишається за Вами.

База заповнюється учасниками і користувачами. Кожен може вносити і редагувати дані в представлених базах даних за принципом IMDB. Також наразі створений і проходить тестування бот зі штучним інтелектом, який шукає спеціалістів через аналіз постів у Фейсбуці та додає їх до бази.

Редагування можливе через особистий кабінет Натисніть на іконку аватара зверху справа та перейдіть до особистого кабінету для можливості внести зміни у Ваш запис

Просто напишіть відповідний запит на info@kinoguild.com.ua Всі дані Вашого запису будуть видалені окрім інформації про шахрайство (при наявності такої). Вам буде закритий доступ до всіх послуг та продуктів Кіногільдіі.

Image alt

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Client Portal | Internal Tools | Web App Builder | Free Website Builder Made with Softr