Кіногенератор

|

Інструмент створення медіапродуктів, що включає можливості організації команди, знаходження фінансування, налагодження виробництва та подальшій дистрибуції

Image alt

Етапи створення кінопроекта

Кіногенератор Кіногільдії включає механізми проходження через усі етапи виробництва кінопроекту від ідеї до червоної доріжки

Рішення про реалізацію проекту

Створення фільму та проходження всіх етапів виробництва це 2-4 роки роботи. Тож Ви маєте вирішити для себе, що берете цю відповідальніть перед собою та своєю майбутньою командою. Це рішення Ви маєте прийняти самостійно. Усі подальші кроки можуть бути реалізовані через інструменти Кіногільдії, або через партнерські сервіси.

1
Our awesome features
Сценарій

Якщо у Вас вже є сценарій, то проводиться його оцінка та адаптація. Якщо немає, то він створюється шляхом найму сценариста.

2
Our awesome features
Продюсер

Процесс створення кіно це складний технологічний проект, тож якщо Ви ще не маєте персонального успішного досвіду запуску самоокупних проектів, то рекомендується знайти досвідченого продюсера, которий зможе допомогти у реалізації проекту.

3
Our awesome features
Творча команда

Необхідно зібрати "Велику п'ятірку" - основну творчу команду, яка буде головним аргументом при подальшому фандрайзингу і від якості роботи якої залежить вся творча частина кінопроекту. Це режисер, оператор, сценарист, художник та композитор.

4
Our awesome features
Фандрайзинг

Для старту виробництва Вам необхідно мати бюджет кінопроекту. Для невеликого повнометражного фільму це може бути від $0,5 до $3 млн, але можливі і інші варіанти. Фінансування може бути інвестиційним, сервісним або грантовим.

5
Our awesome features
Виробництво

Процесс створення кіно поділяється на серію етапів, кожен з яких може бути закритий або власною командою або сервісними студіями. Ви зможете обрати будь які комбінації виходячи з деталей проекта

6
Our awesome features
Дистрибуція

Створений медіапродукт має бути реалізовано на комерційному ринку (кінопрокат, платформи, продаж прав) та пройти фестивальну дистрибуцію (меркетингові показники проекту і спрощення реалізації наступного проекту)

7
Our awesome features

Отримати доступ

Для доступу до інструменту кіногенератора зареєструйтесь чи увійдіть у систему

Client Portal | Internal Tools | Web App Builder | Free Website Builder Made with Softr